Kanada Vizesi

Vize başvuru işlemleri Ülkelerin Konsoloslukları tarafından veya aracı kurumlar tarafından yapılmaktadır. Konsolosluklar kesinlikle vize başvurusu almamaktadır. Vize başvurunuzu yapmadan önce kesinlikle Randevu alma zorunluğu bulunmaktadır.

Ücretsiz Telefon Desteği 0533 493 92 58

Kanada’ya seyahat gerçekleştirecek olan Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahibi kişilerin vize almaları zorunludur. Kanada vizesine başvuru yapmadan önce bir seyahat amacınız olması gerektiğini lütfen unutmayınız. Başvurunuzu seyahat tarihinize göre en geç 1 ila 2 ay öncesinden yapmanız sağlıklı bir başvuru süreci adına önem taşımaktadır. Kanada Öğrenci Vizesi, Kanada Göçmenlik Vizesi, Çalışma yada Ziyaretçi Vizesi (Kanada Turist Vizesi) işlemleri için randevu almanız gerekmektedir.

Gerçekleştirilecek randevu işlemleri sonrasında kişiye uygun evrak listesi gönderimi mail aracılığıyla yapılmaktadır. Başvuru sahipleri gerçekleştirecekleri başvuru sonrasında ortalama olarak 1 ila 4 haftalık süreçte elçilik yoğunluğuna göre işlem sonuçlarını öğrenebilmektedirler. Başvuru gerçekleştirecek kişiler konsolosluğa hitaben neden Kanada’yı ziyaret etmek istedikleri , Ziyaret tarihleri ve masrafların nasıl karşılanacağı ile ülkesine geri döneceğini taahhüt eden bir İNGİLİZCE dilekçe yazmalıdır.

Whatsapp Hattı